אודות

זמן חלום – מוצרי טיפוח טבעיים מהגליל

נעים להכיר,

שמי ליהי עטיה, וזה למעלה מ-20 שנה אני עוסקת בתחומים השונים של טיפול הוליסטי בגוף. אני מטפלת בבעיות שונות באמצעות מגוון סגנונות עיסוי ושינוי תזונה ומתמחה בתחום של רוקחות טבעית וטיפולי קוסמטיקה טבעיים.

(עוד) קצת עליי

כילדה שגדלה במושב אמירים, אורח חיים בריא וחיבור לטבע היו תמיד חלק ממני, כי אלה היו הערכים שספגתי. לאורך כל השנים השימוש בתרופות קונבנציונליות היה נדיר בבית, ותמיד העדיפו להשתמש בצמחי המרפא שגדלו בגינתנו הביתית. כשבגרתי, הבנתי שזהו התחום שבו אני רוצה להתמחות, ולשמחתי הצלחתי להגשים את החלום.
היום אני רוקחת מוצרי טיפוח טבעיים המכילים מיצוי של צמחים מהגינה שלי ומהגליל, ומטפלת במגוון סוגים של בעיות באמצעותם, לרבות הזדקנות של העור, סבוריאה, אקנה, אסתמה של העור והרבה אחרות.
בנוסף אני מטפלת במגוון סגנונות עיסוי לרבות עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, שיאצו וטווינה, יועצת לאורח חיים בריא ולתזונה בריאה ומשווקת את השמנים האתריים הייחודיים של חברת דוטרה.

קוסמטיקה טבעית – לבריאות העור

הסיבה העיקרית לכך שבחרתי לעסוק בתחום של ייצור מוצרי קוסמטיקה טבעית נוגעת להבנה, כי מוצרי המדף הסינתטיים הנמכרים ברשתות הפארם ובחלק מבתי המרקחת מכילים חומרים אשר אולי לטווח הקצר מספקים תחושה נעימה ומראה יפה של העור, אולם לאורך זמן גורמים לו לנזק שיכול להיות קשה מאוד לשקם. הסיבה לכך היא, שהרבה מאוד מהמוצרים הסינתטיים מכילים חומרים רעילים כמו למשל שאריות של זפת ו-SLS (חומר מקציף), אשר בטווח הארוך יכולים לגרום ליובש חריף של העור ולבעיות חמורות הרבה יותר כגון אסתמה של העור, אקנה וקמטים. מוצרי הקוסמטיקה הטבעיים כמובן אינם מכילים את החומרים האלה, אלא מבוססים על תמציות צמחים ועל שמנים אתריים שונים, אשר חודרים אל תוך העור, מזינים ומגמישים אותו, וכל זאת מבלי לגרום ליובש, גרד, עקצוץ, פריחה ולשאר תופעות הלוואי שצוינו כאן, לא בטווח הקצר ולא בטווח הארוך.
אתם מוזמנים להגיע לייעוץ מקצועי בקליניקה, לקבל טיפול מרגיע ומטפח וליהנות מהמגוון הרחב של מוצרי הקוסמטיקה הטבעיים של זמן חלום. בכל שאלה אתם כמובן מוזמנים לפנות אליי בטל'
050-466-2642 או דרך האתר.

שלכם,
ליהי.

 יש לך שאלות?

צור קשר